250m2 szczęścia blisko plaży w Ostrowie

Działka | Sprzedaż | Ostrowo, Plażowa

90 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
90 000 PLN
Cena za m2
360 PLN
Pow. działki
250 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
12/13855/OGS

Opis

                         Działka blisko morza-OstrowoDZIAŁKA:
Oferuje na sprzedaż działkę blisko plaży w nadmorskiej miejscowości Ostrowo. Sprzedawana jest jako udział we współwłasności działki nr 678/5 . Wytyczony teren 250m2 jest do wyłącznej dyspozycji właściciela. 

Działka posiada regularny kształt prostokąta i jest niezabudowana oraz jest cześciowo ogrodzona. Dojazd do niej odbywa się drogą wewnętrzną nr 678/6. Na sąsiadujących działkach znajduje się typowo rekreacyjna zabudowa w postaci domków nie związanych na trwałe z gruntem, domów typu holenderskie i przyczep kempingowych. 

Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego XLV/516/2026r wydany przez Radę Miejską Władysławowa. Zgodnie z obowiązującym planem terem oznaczony symbolem ZNz - trwałe użytki zielone. 


OKOLICA
: Ostrowo to kameralna nadmorska miejscowość stanowiąca idealną propozycję dla osób szukających ciszy, relaksu i kontaktu z naturą. Bliskość piaszczystych plaż to niewątpliwy atut dla wielbicieli pięknych krajobrazów, kąpieli i wiatru we włosach. 


Posiadam inne działki w okolicy 

Zapraszam na prezentację

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Siatka
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Dostępne w okolicy
Zabudowa niska, Morze, Las
Droga dojazdowa
Polna droga
Komunikacja
Autobus, PKS

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Castel z siedzibą przy Jaśminowa 25, 84-100 Puck (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres castel25@wp.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM