Urokliwa działka blisko plaży w Ostrowie

Działka | Sprzedaż | Ostrowo

225 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
225 000 PLN
Cena za m2
300 PLN
Pow. działki
750 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
8/13855/OGS

Opis

                                  Urokliwa działka nad morzem - Ostrowo DZIAŁKA:  Oferuje na sprzedaż działkę blisko plaży w nadmorskiej miejscowości Ostrowo. Sprzedawana  jest jako udział we współwłasności działki nr 503/3 . Wytyczony teren 750m2 jest do wyłącznej dyspozycji właściciela.
Działka posiada regularny kształt prostokąta i jest niezabudowana oraz nie ogrodzona. Dojazd do niej odbywa się drogą wewnętrzną nr 503/8. Na sąsiadujących działkach znajduje się typowo rekreacyjna zabudowa w postaci domków nie związanych na trwałe z gruntem, domów typu holenderskie i przyczep kempingowych. 

Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego XLV/516/2026r wydany przez Radę Miejską Władysławowa. Zgodnie z obowiązującym planem terem oznaczony symbolem ZNz - trwałe użytki zielone. 


OKOLICA: Ostrowo to kameralna nadmorska miejscowość stanowiąca idealną propozycję dla osób szukających ciszy, relaksu i kontaktu z naturą. Bliskość piaszczystych plaż to niewątpliwy atut dla wielbicieli pięknych krajobrazów, kąpieli i wiatru we włosach. 

Zapraszam na prezentację

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zieleni
Dostępne w okolicy
Morze
Droga dojazdowa
Polna droga
Komunikacja
PKS, Autobus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Castel z siedzibą przy Jaśminowa 25, 84-100 Puck (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres castel25@wp.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM