Urokliwa działka na wzniesieniu niedaleko morza

Działka | Sprzedaż | Mieroszyno, ul. Karpacka

385 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
385 000 PLN
Cena za m2
438 PLN
Pow. działki
878 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
19/13855/OGS

Opis

          UROKLIWA DZIAŁKA NA WZNIESIENIU NIEDALEKO MORZA - MIEROSZYNO/ KACZYNIEC


Oferuje do nabycia urokliwą parcela w malowniczej miejscowości Mieroszyno/Kaczyniec niedaleko morza. Działka jest ogrodzona, wyrównana i nawieziona ziemią urodzajną. Znajdziemy tutaj liczne nasadzenia w postaci drzewek owocowych oraz żywopłot z tuji brabant.  Na działce dla wygody rozprowadzono instalację nawadniającą z 3 punktami poboru wody. 
zagospodarowana z licznymi nasadzeniami. 

Warunki zabudowy:

Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy zezwalającą na wybudowanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz 2 budynków gospodarczych i wiaty wraz z urządzeniami budowlanymi

- powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji – do 26%
- powierzchnia biologicznie czynna – minimum 50% powierzchni terenu inwestycji 
- szerokość elewacji frontowej – 14,5m tolerancją do 20%
- wysokość kalenicy głównej do 9,0m 
- ilość kondygnacji naziemnych – maksymalnie 2 kondygnacje
- ilość kondygnacji podziemnych – maksymalnie 1 kondygnacja

Rozprowadzona została instalacja elektryczna w 3 punktach działki (5x1,5cmm2). Skrzynka teletechniczna z podziałem instalacji elektrycznej na istniejący budynek i planowany dom jednorodzinny. Dwie studzienki kanalizacyjne (rewizja), zasilanie budynku gospodarczego w prąd 5x16 mm2. Instalacja światłowodowa 4 x FO-ST doprowadzona do budynku (do podłączenia orange światłowód doprowadzonego do skrzynki teletechnicznej) 6 x FTP 5e (skrętka do podłączenia domofonu, kamer, itp)Poprowadzony AROT 50 mm (przepust do poprowadzenia dodatkowych kabli w przyszłości). 

Budynek 
Na działce posadowiony jest nowo wybudowany budynek gospodarczy o metrażu 35m2. Budynek składa się z salonu połączonego z kominkiem, aneksu kuchennego, wygodnej sypialni oraz łazienki. Poddasze jest otwartą przestrzenią.

Dobra izolacja (płyta warstwowa 100mm z pianki PIR, 50mm wełna akustyczna).Kominek z rozprowadzeniem ciepła, okna tarasowe 3 szybowe, system VEKA.Duże poddasze do własnej aranżacji. Ogrzewanie podłogowe w łazience, podgrzewane lustro (brak efektu zaparowania), osobny termostat z dostępem zdalnym.System monitoringu, kamery IP z dostępem zdalnym i rejestratorem.

Zdalny system sterowania, załączaniem zasilania w budynku, gniazdach ogrodowych, odczyt temperatury i wilgotności. System wentylacji mechanicznej, czerpnia powietrza pod kominkiem i wyrzutnia pobierająca powietrze w łazience. (sterowanie zdalne i na ruch) Gniazdka 240v w okablowaniu 3x2,5mm2 (w pełni zabezpieczone różnicówką). Osobne zabezpieczenie gniazd zewnętrznych Izolacja 120mm płyta PIR między parterem a poddaszem. Bojler 140l na wodę ciepłą zasilany grzałką 240V lub z paneli fotowoltaicznych). Nagłośnienie sufitowe, wzmacniacz z podłączeniem bluetooth .Łazienka wyposażona w duży brodzik 90cm i deszczownicę. 

Zadzwoń  i umów się na prezentację bo warto. 
 

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Siatka
Wydane warunki zabudowy
Tak
Aktualne pozwolenie na budowę
Tak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Dostępne w okolicy
Morze, Las
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
PKS

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Castel z siedzibą przy Jaśminowa 25, 84-100 Puck (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres castel25@wp.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM